Uvjerljiva pobjeda Varteksa protiv Dinama iz Domašinca

nk-varteks.com

Varteks je ove subote upisao novu pobjedu u MŽNL Čakovec-Varaždin, kada je s 3:0 bio bolji od momčadi Dinama iz Domašinca.

Varteks prije i utakmice slovio kao favorit na papiru, no to nije uspio dokazati u prvom dijelu susreta, iako je bolje stajao na terenu i stvarao prilike. Na predah se otišlo s 0:0, koji su ulijevali optimizam za goste iz Domašinca, no u nastavku je ipak Varteks okrenuo vodu na svoj mlin.

Goste je u 67. minuti “načeo” Veldin Karić majstorskim potezom – nakon što je do njega došla lopta u protivničkom šesnaestercu, spretno ju je primirio i iz okreta neobranjivo pospremio u mrežu vratara Dinama, te tako još jednom podsjetio na svoje najbolje dane, ali i da još nije izgubio instinkt za gol.

Samo su četiri minute trebale proći da se u strijelce za Bumbare upiše i Matija Kuhar, a konačan rezultat na 3:0 u 86. minuti postavlja Karlo Benković, koji je tako nagrađen za sav trud koji je prikazao u dosadašnjem dijelu sezone.

Varteks u prva tri kola ne zna za poraz, a novu priliku za nastavak uspješnog niza imat će idućeg vikenda kada odlaze na gostovanje u obližnji Turčin, gdje ih čeka momčad Dubravke-Zagorac, popularni Gardisti.

Utakmica se igra u nedjelju, 9 rujna na terenu u Turčinu s početkom u 17 sati, a vjerujemo kako će blizinu odigravanja gostujućeg susreta iskoristiti i brojni navijači i simpatizeri kluba kako bi još jednom podržali momčad u lovu na osvajanje vrijednih bodova i korak bliže cilju – povratku u 3. HNL.