Španjolska pogotkom Coste slavila protiv Irana (VIDEO)

Sve tri utakmice danas završile su rezultatom 1:0. Posljednja reprezentacija danas koja je slavila tim rezultatom je Španjolska, koja je slavila protiv Irana pogotkom Diega Coste.

Prilično razočaravajuće prvo poluvrijeme odigrala je Španjolska koja je bila ekipa koja je držala posjed i dominirala, no nisu uspjeli stvoriti neku ozbiljniju priliku. Prvu ozbiljniju priliku dočekali smo tek u petoj minuti drugog dijela, kada je s 15-ak metara pucao Sergio Busquets, no njegov udarac zaustavio je vratar Beiranvand. Nakon toga tri minute kasnije zaprijetio je i Iran preko Ansarifarda, no pucao je pokraj gola.

Već u sljedećem napadu Španjolska je uspjela napokon povesti. Dobro je prošao i osvojio puno prostora Andres Iniesta, gurnuo loptu za Diega Costu, koji uz puno sreće zabija svoj treći pogodak na prvenstvu.

Iran se radovao u 63. minuti, no njihova radost kratko je trajala. Saeid Ezatolah postigao je pogodak nakon slobodnog udarca, Iranci su se radovali, no gol je poništen zbog zaleđa. Pokazao je to pomoćni sudac, a onda je VAR samo potvrdio njegovu odluku.

Nakon toga utakmica je opet postala nezanimljiva, osim situacije u 82. minuti kada je Iran mogao stići i do boda. Sjajno je Amiri prošao po lijevoj strani i ubacio loptu, ali udarac Taremija odlazi malo iznad gola.