Rusija uvjerljivo slavila protiv Saudijske Arabije na otvaranju Svjetskog prvenstva (VIDEO)

Na otvaranju Svjetskog prvenstva u Moskvi, domaćin Rusija bez većih je problema svladala Saudijsku Arabiju. Bilo je visokih 5:0.

Pet golova smo vidjeli na prvom susretu prvenstva u Rusiji. Domaća momčad zasluženo je slavila protiv Saudijske Arabije koja je odigrala ‘siromašnu’ utakmicu te nije uspjela uputiti ni jedan udarac prema golu Akinfejeva.

Rusija je do prvog pogotka stigla iz svoje prve prilike. Nakon kornera na lijevoj je strani bio Golovin koji je ubacio loptu, a Gazinskij glavom zabija za 1:0.

Na 2:0 povisio je Denis Čerišev u 43. minuti. Ovog puta asistent je Zobnin, a akciju je na sjajan način završio Čerišev koji je na pod poslao dva braniča Saudijske Arabije. Čerišev je utakmicu započeo na klupi, ali je ušao u 24. minuti umjesto ozlijeđenog Alana Dzagoeva.

U 71. minuti drugu asistenciju na mundijalu pišemo Golovinu, a ovog puta strijelac je još jedan joker s klupe, Artem Džjuba koji je samo minutu prije ušao s klupe.

U 91. minuti na 4:0 je povisio Denis Čerišev, sjajnim pogotkom, najljepšim na današnjoj utakmici.

Točku na i na večerašnjoj utakmici je postavio Golovin, koji se u 93. minuti nakon dvije asistencije i sam upisao u strijelce, pogodivši iz slobodnog udarca.