Rudešu bod protiv Dinama (VIDEO)

U 17. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Rudeš i Dinamo su u Kranjčevićevoj odigrali neriješno. Rezultat je bio 1:1 (1:0).

Plavi su došli do petog remija u aktualnoj sezoni kojim su zadržali 12 bodova prednosti pred Hajdukom i Osijekom dok su se domaćini šestim neriješenim ishodom približili pretposljednjoj Istri 1961 na samo bod zaostatka.

Po lošem terenu i pred malim brojem gledatelja obzirom da su Bad Blue Boysi odlučili bojkotirati utakmicu jer im nije dozvoljen ulazak na zapadnu tribinu stadiona domaćini su poveli u 44. minuti.

Franić je pronašao Kamenara koji se oslobodio Stojanovića, ali njegov prvi pokušaj brani Livaković koji je ipak bio nemoćan na odbijenu loptu.

Dinamo do boda dolazi u 72. minuti kada je veliku pogrešku Glaudera iskoristio Hodžić koji je matirao Čondrića.

U 82. minuti Olmo je zatresao mrežu domaćina, ali je pogodak neopravdano poništen zbog zaleđa.

Dinamo je susret završio sa deset igrača nakon što je u sudačkoj nadoknadi zbog drugog žutog kartona isključen Moro.

Kolo će se zaključiti od 18 sati kada se u Vinkovcima sastaju Cibalia i Rijeka.

Od 15 sati u Kranjčevićevoj počinje susret 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Rudeša i Dinama.

Radi se o posljednjeplasiranoj i prvoplasiranoj momčadi na ljestvici. Domaćini s pobjedom mogu preskočiti Istru 1961 dok Plavi s nova tri boda mogu povećati prednost pred Osijekom i Hajdukom na 14 bodova razlike.

U prvom ovosezonskom međusobnom srazu ove dvije momčadi Dinamo je na Maksimiru slavio rezultatom 3:2.