Rijeka u drugom poluvremenu zabila tri pogotka i svladala Inter (VIDEO)

U susretu 20. kola HT Prve Lige momčad Rijeke svladala je Inter Zaprešić rezultatom 0:3.

Bez većih prilika bilo je prvo poluvrijeme. Rijeka je zaprijetila tek u 22. minuti preko Vuka te udarcem Halilovića u 30. minuti iz daljine.

Rijeka je povela u 66. minuti kada nakon kornera Puljić koristi lošu rekaciju domaće obrane, te uspijeva ugurati loptu u mrežu za 0:1.

Tri minute kasnije već je 0:2. Domaća obrana loše je ispucala loptu, a to koristi Gorgon koji je uposlio Puljića, a ovaj asistira Stjepanu Lončaru povisuje na 0:2.

Rijeka utakmicu rješava u 74. minuti. Nakon sjajne utakmice drugi pogodak na utakmici a ukupno peti u prvenstvu zabija Jakov Puljić.

Ovom pobjedom Rijeka se opet izjednačila bodovno s drugoplasiranim Osijekom, dok je Inter osmi sa 17 bodova.

Od 15 sati u Zaprešiću počinje ogled 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojem se sastaju Inter i Rijeka.

Div iz predgrađa će pokušati doći do prvog bod(ova) u ovosezonskim utakmicama s klubom s Rujevice. Rijeka je u dva dvoboja upisala dvije pobjede (4:0; 1:2).

Samir Toplak i Igor Bišćan su se od prve minute na teren odlučili poslati sljedeće igrače: