Rijeka pobjedom nad Rudešom zatvorila jesenski dio sezone (VIDEO)

Posljednju utakmicu jesenskog dijela sezone na Rujevici je odigrala Rijeka, te svladala Rudeš rezultatom 3-0.

Momčad Matjaža Keka povela je u šestoj minuti. Nakon auta na svojoj polovici, domaća je momčad u nekoliko dobrih i brzih dodavanja pronašla Acostya koji je ostavljen sam na desnoj strani. Acosty se sjurio prema gostujućim vratima te poentirao za 1-0.

Za 2-0 u 63. je minuti sjajno zabio Marko Vešović, njegov drugi u prvenstvu ove godine.

Pobjedu Riječana potvrdio je Jakov Puljić, petim pogotkom u prvenstvu u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Rijeka nakon 20 kola ima 35 bodova i nalazi se na četvrtoj poziciji, Rudeš je na posljednjoj poziciji s 12 bodova, pet manje od Cibalije i Istre.

Od 17 sati na Rujevici počinje utakmica 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Rijeke i Rudeša.

Domaći se nalaze na četvrtom mjestu ljestvice dok je zagrebački klub na začelju prvenstvene tablice.

U ovosezonskim međusobnim utakmicama Rijeka je upisala dvije pobjede, na Rujevici je bilo 5:1 dok je u Kranjčevićevoj završilo 1:4.