Rebić i Brozović pogodili u Derbyju della Madonnina (VIDEO)

Hrvatski reprezentativci Ante Rebić i Marcelo Brozović upisali su se u strijelce u milanskom derbiju koji se igrao u sklopu 23. kola Serie A, a koji je nakon velikog preokreta pripao Interu rezultatom 4:2 (0:2). Nerazzurri su se tako bodovno poravnali s Juventusom na vrhu ljestvice, a bod manje ima Lazio.

Rebić je doveo svoju momčad u vodstvo u 40. minuti utakmice tako što je iskoristio dobru asistenciju Ibrahimovića koji mu je glavom spustio loptu te je iz peterca matirao vratara Intera Padellija. Time je okrunio bolji igru Milana, koji je dominirao većim dijelom prvog poluvremena.

Bio je to njegov četvrti gol u 12 nastupu u aktualnoj prvenstvenoj sezoni.

Ibrahimović se nakon asistencije upisao i u strijelce, u posljednjim trenucima prvog poluvremena je nakon kornera dočekao loptu na drugoj stative te je poslao u mrežu Intera.

Inter se u igru vraća 51. minuti kada je odličan zgoditak s 18 metara iz poluvoleja zabio Marcelo Brozović. Tako je došao do trećeg gola u prvenstvenoj sezoni.

Samo dvije minute kasnije Inter dolazi do izjednačenja kada je na asistenciju Sancheza zabio Vecino.

Domaćini su potpuno preokrenuli rezultat u 70. minuti kada je nakon kornera Candreve izvrsno glavom mrežu Donnarumme pogodio de Vrij.

Konačan rezultat je u 93. minuti susreta nakon ubačaja Mosesa postavio Lukaku.