Poznati parovi prvog kola Hrvatskog nogometnog kupa

Screenshot: HNTV
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Nakon što su prema tablici koeficijenta uspješnosti klubova u zadnjih pet sezona određeni parovi šesnaestine finala Hrvatskog nogometnog kupa, zbog jednake pozicije na ljestvici, bilo je potrebno ždrijebom odlučiti hoće li Zagorec iz Krapine i Jadran iz Ploča biti protivnik RNK Splitu odnosno Osijeku te hoće li se Slavija iz Pleternice i Krk sučeliti s Cibalijom odnosno Vinogradarom.

U prostorijama HNS-a danas je održan ždrijeb nakon kojeg su poznati svi parovi prvog kola koje je na rasporedu u srijedu, 26. rujna 2018. godine, u 15:30 sati. Sastaju se:

Sloga Mravince – Dinamo

Radnik Križevci – Rijeka

Vrapče – Hajduk

Kurilovec – Slaven Belupo

Jadran Ploče – RNK Split

Zagorec Krapina – Osijek

Primorac Biograd n/m – Lokomotiva

Sloga Nova Gradiška – Istra 1961

Bednja – Inter-Zaprešić

Vukovar 1991 – Zadar

Krk – Cibalia

Slavija Pleternica – Vinogradar

Marsonia – Zagreb

Nehaj Senj – Šibenik

Varaždin – Međimurje

Zelina – GOŠK Dubrovnik

Ranije objavljeno:

Nakon što su odigrani svi susreti pretkola Hrvatskog nogometnog kupa na temelju koeficijenta uspješnosti u zadnjih pet sezona poznati su i parovi prvog kola koje je na rasporedu 26. rujna 2018. godine i koje se igra na jedan susret.

Parovi su se odredili na način da klub koji ima najviši koeficijent igra s onim koji ima najmanji i tako redom (32-1; 31-2, 30-3…), a klub koji ima manji koeficijent ima prednost domaćeg terena.

Neslužbeni parovi 1. kola:

Sloga Mravince – Dinamo

Križevci – Rijeka

Vrapče – Hajduk

Kurilovec – Slaven Belupo

Zagorec / Jadran Ploče – RNK Split

Zagorec / Jadran Ploče – Osijek

Primorac Biograd n/m – Lokomotiva

Sloga Nova Gradiška – Istra 1961

Bednja – Inter-Zaprešić

Vukovar 1991 – Zadar

Slavija Pleternica / Krk – Cibalia

Slavija Pleternica / Krk – Vinogradar

Marsonia – Zagreb

Nehaj Senj – Šibenik

Varaždin – Međimurje

Zelina – GOŠK Dubrovnik

Kako Zagorec iz Krapine i Jadran iz Ploča te Slavija iz Pleternice i Krk imaju isti položaj na ljestvici koeficijenata tko će biti protivnik RNK Splitu odnosno Osijeku te Cibaliji odnosno Vinogradaru odlučit će ždrijeb.

Rezultati pretkola:

Bednja – Pitomača 2:0

Suhopolje – Kurilovec 2:3 nakon produžetaka

Slavija Pleternica – Segesta 1:0

Koprivnica – Sloga Mravince 1:3

Radnik Križevci – Rovinj 2:0

Zagorec Krapina – Libertas 9:0

Višnjevac – Vrapče 1:2

BSK Bijelo Brdo – Vukovar 1991 3:4 nakon 11m

Rudar – Krk 0:3

Nehaj Senj – Graničar 4:1

Primorac Biograd (n/m) – Zagora 3:1

Jadran Ploče – Bjelovar 1:0

Međimurje – Sava Strmec 5:0

Nedelišće – Sloga NG 2:4

Hrvatski dragovoljac – Varaždin 0:3

Karlovac 1919 – Marsonia 1:2


Kada ste već ovdje...
... imamo jednu molbu za Vas. Iako nam čitanost raste, prihodi od neprofitnih izvora za neovisne medije, kao i prihodi oglašivača su u padu. Volonteri smo koji od nogometa ne žive, već žive za njega, ali rad i rast kojeg želimo ostvariti ne možemo postići bez financija, a ne želimo u svom rastu izgubiti neovisnost. Stoga Vas moramo zamoliti, ukoliko Vam se sviđaju naše analize, tekstovi i komentari, da nas podržite.

Pošaljite SMS sa tekstom NPLUS na broj 616478 (cijena 3,72 kn s uključenim PDV-om)
Operator SMS usluge: IPT d.o.o., Miramarska 24, 10000 Zagreb, OIB: 74377537525, tel: 01/6005-607

Donirajte putem jednokratne uplate ili trajnog naloga na IBAN: HR8324070001100511089
Donirajte kreditnom karticom putem PayPala ili trajnim nalogom.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Zadnje objavljeno

Twitter