Pjaca i Kramarić strijelci u 25. kolu Bundeslige (VIDEO)

U 25. kolu Bundeslige u strijelce su se upisala dva hrvatska reprezentativca. Marko Pjaca je svojim pogotkom donio pobjedu Schalkeu u domaćem susretu s Herthom dok je Andrej Kramarić nastavio svoju odličnu formu te je bio strijelac i asistent u gostujućoj pobjedi nad Augsburgom. Dodajmo da je pobjedu upisao i Eintracht Nike Kovača koji je slavio protiv Hannovera sa 1:0 uz gol Da Coste, a Ante Rebić je igrao do 89. minute.

Pjaca je bio strijelac u 37. minuti utakmice na asistenciju Di Santa. Bio je to njegov drugi pogodak u dresu Rudara u koje je pristigao ove zime na posudbu iz Juventusa. U igri je ostao do 66. minute kada ga je zamijenio Schopf.

Kramarić je pak svoj osmi ovosezonski prvenstveni pogodak postigao u 30. minuti utakmice na dodavanje Hubnera, a do pete asistencije je došao 20 minuta kasnije kad je uposlio Gnabryja. 26-godišnji napadač se tako upisao u strijelce peto kolo u nizu. Na terenu je proveo do 73. minute kada je umjesto njega ušao Szalai.