Dva gola Caktaša za tri boda Rubina, Maglica opet strijelac! (VIDEO)

Mijo Caktaš
Antonio Mance strijelac u porazu Trenčina

Slovački Trenčin poražen je na svom terenu rezultatom 3-4 protiv Trnave u utakmici 30. kola prvenstva. Hrvatski napadač Antonio Mance u igru je ušao u 64. minuti, a u 85. minuti postigao je treći pogodak za svoju ekipu čime je postavio konačan rezultat.

Novi pogodak Maglice

Anton Maglica upisao se u strijelce u utakmici 34. kola ciparskog prvenstva protiv Omonije. Njegov Apollon je slavio sa 3-0, a prvi gol je postigao Maglica u 41. minuti. Ovo mu je 12. pogodak u sezoni u svim natjecanjima.

Nikola Kalinić promašio kazneni udarac

Fiorentina je osvojila samo bod na gostovanju kod Sassuola u utakmici koja je završena rezultatom 2-2. Hrvatski napadač Nikola Kalinić u igri je proveo svih 90 minuta, a u 33. minuti je pri rezultatu 0-0 propustio realizirati kazneni udarac, domaći je vratar to obranio. Badelj je zbog ozljede iz igre izašao u 15. minuti, a Hrvoje Milić utakmicu je proveo na klupi.

Dva gola Caktaša za tri boda Rubina

Rubin Kazan na svom je terenu rezultatom 2-1 svladao Ufu u 27. kolu ruske Premier lige. Cijelu utakmicu odigrao je hrvatski veznjak Mijo Caktaš koji je bio i junak utakmice.

Caktaš je najprije u 38. minuti iz kaznenog udarca “panenkom” poravnao rezultat, a u 53. minuti donio je preokret i vrijedna tri boda za svoju ekipu. Rubin se nakon nepotpunog 27. kola nalazi na osmoj poziciji s 35 bodova.

Isključenje Milića

U sedmom kolu playoffa belgijske lige sastali su se Oostende i Gent, a pobjedu su odnijeli domaći rezultatom 4-3. U sjajnoj utakmici svoj udio imali su i hrvatski nogometaši. Antonio Milić cijelu je utakmicu proveo na terenu, da bi u sudačkoj nadoknadi zaradio crveni karton, dok je s druge strane Lovre Kalinić odigrao dobru utakmicu na vratima gostiju, usprkos četiri primljena zgoditka.