N+ Zanimljivosti: “Novi Thierry Henry” najavljuje velike stvari (VIDEO)

Gerónimo Rulli, vratar Real Sociedada, imao je najviše pokušaja proigravanja igrača od svih kolega u španjolskom prvenstvu, uz 72% točnih dodavanja.

Jedini put kada je Werder Bremen u novu godinu ušao s četiri poraza u nizu, bila je neslavna 1980. kada su kao pretposljednja momčad, zajedno s Herthom BSC i Eintracht Braunschweigom, ispali u 2. ligu. Trenutačno su na 16. mjestu koje vodi u doigravanje za ostanak u Bundesligi.

U 2-0 porazu od Liverpoola Tottenham je primio najviše udaraca u okvir tijekom prvog poluvremena još od sezone 2003./2004 – njih čak osam.

Bayern je prva momčad u povijesti Bundeslige koja je prva dva pogotka na utakmici postigla nakon 89. minute. Dogodilo se to jučer u 0-2 gostujućoj pobjedi nad Ingolstadtom (90’/A. Vidal, 90’+1/A. Robben).

Novi Henry, kako mu tepaju diljem Europe, 18-godišnji napadač MonacaKylian Mbappé najmlađi je igrač koji je postigao hat-trick u Ligue 1 (18 godina i 2 mjeseca) još od Jérémyja Méneza 2005. godine (17 godina i 8 mjeseci).