Lokomotiva uvjerljivo slavila protiv Gorice (VIDEO)

U susretu devetog kola igranom pred 1900 gledatelja u Velikoj Gorici Lokomotiva je upisala novu pobjedu. Momčad Gorana Tomića slavila je protiv Gorice rezultatom 0:3.

Prvo poluvrijeme u kojem su obje ekipe bile podjednake Lokomotiva je povela na kraju prvog dijela. Nakon dobre kombinacije loptu je s lijeve strane ubacio Radonjić, a novi, šesti prvenstveni pogodak zabija Lirim Kastrati.

Svoj prvi prvenstveni pogodak u 70. minuti zabija Uzuni, za vodstvo Lokomotive 0:2.

Konačan rezultat u 81. je minuti postavio Dino Halilović preciznim prizemnim udarcem s 25 metara.

Ovom pobjedom Lokomotiva se vratila na drugu poziciju na tablici. Sa šest pobjeda i jednim remijem imaju 19 bodova, dva manje od njihove prve momčadi. Gorica je na petoj poziciji ostala na 13 bodova iz devet susreta.

Od 16 sati na stadionu u Velikoj Gorici počinje susret devetog kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojem će Gorica ugostiti Lokomotivu.

Novi prvoligaš može biti zadovoljan dosadašnjem tijekom prvenstva u kojem je do sada uz skor 4-1-3 osvojio 13 bodova te se treutno nalazi na petom mjestu ljestvice. Zadovoljni sezonom mogu biti i na Kajzerici jer su nakon osam kola i 16 osvojenih bodova (5-1-2) bili prvi pratitelji vodećeg Dinama.

Sergej Jakirović, koji zbog kazne nakon isključenja u Gradskom vrtu danas neće biti na klupi domaćina, i Goran Tomić su se odlučili za sljedeće početne sastave: