Lokomotiva nadigrala Osijek (VIDEO)

Lokomotiva

U sklopu 22. kola MAXtv Prve lige Lokomotiva je u Kranjčevićevoj svladala Osijek rezultatom 2:0 (1:0). Momčad Marija Tokića je bolje otvorila susret te je terensku nadmoć iskoristila u 30. minuti kada odličan ubačaj Grezde udarcem glavom u mrežu posprema Cekici.

Pitanje pobjednika je riješeno u 62. minuti. S ruba kaznenog prostora je pucao Chiquinho, a lopta u ruku pogađa Škorića te Bebek pokazuje na bijelu točku. Stoper Osijeka je tom prilikom dobio i drugi žuti karton. Udarac Ćorića brani Mikulić, ali veznjak Lokomotive iz odbijanca postiže pogodak.

Domaćini su također susret završili sa deset igrača. Zbog nesmotrenog prekršaja na centru igrališta drugi žuti karton je u 67. minuti dobio kapetan Šunjić.

Statistika susreta:

Lokomotiva je s nova tri boda barem do sutra zasjela na šestu poziciju ljestvice, a Bijelo-plavi su upisali drugi prvenstveni poraz u nizu. Kolo će se kompletirati sutra kada se sastaju Cibalia i Dinamo te Inter-Zaprešić i Rijeka.

U 17 sati na Kranjčevićevoj počinje susret 22. kola MAXtv Prve lige između Lokomotive i Osijeka. Mario Tokić i Zoran Zekić su se odlučili za sljedeće početne sastave: