KUP: Hajduk s dva pogotka bolji od Mladosti (VIDEO)

Foto: Robert Matić / hajduk.hr
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Hajduk, BSK, Inter-Zaprešić, Opatija, Šibenik, Vinogradar, Belišće, Istra 1961 i Zadar pridružili su se Dinamu, Osijeku, Lokomotivi i Slaven Belupu u osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa.

Zbog natopljenog terena odgođena je utakmica Buje – Rijeka dok u 18 sati počinju dvoboji Gorice i Zagreba te Varaždina i Rudeša.

Rezultati danas odigranih utakmica:

Buje: Buje – Rijeka zbog natopljenog terena odgođeno za 1. listopada u 15:30

Petrinja: Mladost – Hajduk 0:2
(Kalik 33′, Jairo 91′)


Belišće: Belišće – Split 3:1 nakon produžetaka
(Agatić 106 ‘ 107′, Išasegi 115′ / Kelez 97′, CK Čović 98’)

Poreč: Jadran-Poreč – Inter-Zaprešić 3:7
(Miljanić 30′, 58′, Sumić 53′ / Mitrović 23′ 68′ 78′, Tsonev 45′, Tchuameni 46′, Galić 63′)

V. Gorica: Kurilovec – Istra 1961 2:3 nakon produžetaka
(Spudić 3′, Čurek 31′ / Munivrana 28′, Ćuže 64′, Rufati 94′)

Nova Gradiška: Sloga NG – Vinogradar 1:2
(Menegoni 66′ / Filipović 7′, Štulec 84′)

Unešić: Zagora – Zadar 1:2 nakon produžetaka
(Gabrić 42′ / Anić 64′, Nakić 107′)

Požega: Slavonija – Šibenik 1:5
(Bognar 45′-11m / Celić 15′, Antunović 17′ Rak 31′, Juričić 76′, Španja 86′)

Bijelo Brdo: BSK – Cibalia 1:0
(Žuljević 17′ / CK Kerić 18′)

Opatija: Opatija – Novigrad 3:1
(Bjelanović 24′ 37′, Bogolin 67′ / Topić 69′-11m)

25.09.2019. 18:00

V. Gorica: Gorica – Zagreb
Varaždin: Varaždin – Rudeš

Jučer odigrano:

Karlovac 1919 – Dinamo 0:7
(Kadzior 8′ 55′, Oršić 11′, Petković 42′ – 11m, Šitum 44′, Atiemwen 82′, Gavranović 91′ – 11m)

Vuteks Sloga – Osijek 0:8
(Marić 13′ – 11m, Mance 44′ 49′ 52′, Škorić 60′, Lyopa 62′, Mbakogu 66′, Dugandžić 83′)

Oriolik Oriovac – Lokomotiva 0:3
(Drožđek 52′ 86′ 90′)

Hrvace – Slaven Belupo 1:2
(Štimac 9′ / Jajalo 30′, Bačelić-Grgić 61′)

Parovi osmine finala kupa (30.10.):

Opatija – Dinamo
Varaždin / Rudeš – Buje / Rijeka
Gorica / Zagreb – Hajduk
BSK Bijelo Brdo – Slaven Belupo
Šibenik – Belišće
Zadar – Osijek
Vinogradar – Lokomotiva
Istra 1961 – Inter-Zaprešić

Ranije objavljeno:

Nakon što su pobjedama nad Karlovcem 1919, Vuteksom, Oriolikom i Hrvacama plasman u osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa jučer izborili Dinamo, Osijek, Lokomotiva i Slaven Belupo danas je na rasporedu 12 preostalih utakmica.

Njih deset počinje od 15:30 dok se u 18 sati sastaju Varaždin i Rudeš te Gorica i Zagreb. U međuvremenu je zbog natopljenog terena odgođen dvoboj Buje – Rijeka, a novi termin odigravanje je utorak, 1. listopada.

Odmah po završetku susreta bit će poznati i parovi osmine finala obzirom da je propozicijama natjecanja predviđeno da se međusobno sastaju pobjednici parova 16-1, 15-2, 14-3…

Početne postave:

Varaždin: Varaždin – Rudeš


Velika Gorica: Gorica – Zagreb


Buje: Buje – Rijeka



Petrinja: Mladost – Hajduk


Belišće: Belišće – Split


Poreč: Jadran-Poreč – Inter-Zaprešić


V. Gorica: Kurilovec – Istra 1961


Nova Gradiška: Sloga NG – Vinogradar


Unešić: Zagora – Zadar


Požega: Slavonija – Šibenik


Bijelo Brdo: BSK – Cibalia


Opatija: Opatija – Novigrad



Kada ste već ovdje...
... imamo jednu molbu za Vas. Iako nam čitanost raste, prihodi od neprofitnih izvora za neovisne medije, kao i prihodi oglašivača su u padu. Volonteri smo koji od nogometa ne žive, već žive za njega, ali rad i rast kojeg želimo ostvariti ne možemo postići bez financija, a ne želimo u svom rastu izgubiti neovisnost. Stoga Vas moramo zamoliti, ukoliko Vam se sviđaju naše analize, tekstovi i komentari, da nas podržite.

Pošaljite SMS sa tekstom NPLUS na broj 616478 (cijena 3,72 kn s uključenim PDV-om)
Operator SMS usluge: IPT d.o.o., Miramarska 24, 10000 Zagreb, OIB: 74377537525, tel: 01/6005-607

Donirajte putem jednokratne uplate ili trajnog naloga na IBAN: HR8324070001100511089
Donirajte kreditnom karticom putem PayPala ili trajnim nalogom.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Zadnje objavljeno

Twitter