Kramarić u uvjerljivom slavlju Hoffenheima postigao svoj 59. bundesligaški gol (VIDEO)

Kramarić

Hoffenheim je u utakmici 33. kola njemačke Bundeslige rezultatom 4-0 (3-0) svladao Union Berlin i tako stigao do svoje četrnaeste pobjede u sezoni.

U listu strijelaca se za trenutno sedmoplasiranu momčad elitnog njemačkog natjecanja upisao i hrvatski napadač Andrej Kramarić.

Domaće je u vodstvo pogotkom u 11. minuti, nakon loše reakcije gostujuće obrane na dodavanje s lijeve strane napada, do vodstva udarcem s tri metra doveo Togoanac Ihlas Bebou.

2-0 Kramarić je postavio u 39. minuti poslije ubačaja iz prekida s desne strane napada i ponovno loše reakcije gostujuće momčadi. 29-godišnji reprezentativni napadač snažnim je udarcem s pet metara poslao loptu u bliži kut za svoj deveti ligaški pogodak u aktualnoj sezoni, ukupno 59. u 132. Bundesliga nastupu.

S tri pogotka prednosti Hoffenheim odlazi na odmor, a do trećeg pogotka je momčad 35-godišnjeg trenera Matthiasa Katlenbacha stigla poslije prekrasne akcije po desnoj strani napada koju je pogotkom okrunio Izraelac Manus Dabbur. Pogodak za konačnih 4-0 postigao je 20-godišnji Austrijanac Christoph Baumgartner na fantastično dodavanje Benjamina Hubnera.