Kalinić strijelac u pobjedi Milana (VIDEO)

U desetom kolu talijanske Serije A Milan je slavio na gostovanju kod Chieva rezultatom 1-4. Posljednji pogodak za ‘Rossonere’ postigao je hrvatski napadač Nikola Kalinić.

Milan je nakon prvog dijela imao vodstvo od 0-2 pogotkom Susa i autogolom Cesara. U nastavku je vodstvo povisio Calhanoglu, a za domaće je na 1-3 u 61. minuti smanjio Birsa. Konačan rezultat postavio je hrvatski napadač u 65. minuti. Nakon lijepog proigravanja Susa, Kalinić je mirno završio akciju, te stigao do svog trećeg ligaškog pogotka u dresu Milana.

U sljedećem kolu Milan će za tri dana na San Siru dočekati Juventus. Slavni je velikan osmi na tablici sa samo 16 bodova iz deset utakmica.