Inter-Zaprešić upisao uvjerljivu pobjedu protiv Rudeša (VIDEO)

Football Tripper

U prvoj utakmici šestog kola Hrvatski Telekom Prve lige Inter-Zaprešić je na domaćem terenu, pred 479 gledatelja, slavio protiv Rudeša rezultatom 3:0 (3:0).

Pitanje pobjednika je rješeno u prvom dijelu susreta kada su mrežu gostiju pogađali Andrić, Burzanović i Šimunec. Potonja dvojica su tako upisala prvijence u žutom dresu.

Prvi pogodak smo vidjeli u 16. minuti kada je sudac Vidulin prestrogo pokazao na bijelu točku jer je lopta poslije ubačaja Valentića u ruku nakon odbijanca od noge i trave pogodila Oluića. Siguran izvođač kaznenog udarca je bio kapetan Komnen Andrić, kojem je to treći prvenstveni pogodak u aktualnoj sezoni.

Sedam minuta kasnije Andrić je bio asistent, a odmjerenim udarcem mrežu pogađa crnogorski veznjak Marko Burzanović.

Konačan rezultat je postavljen u 39. minuti kada je strijelac bio Andrej Šimunec koji se najbolje snašao u šesnaestercu nakon slobodnog udarca, radi se o stoperu Osijeka na posudbi u Divu iz predgrađa.

Inter će pred obvezu u sljedećem kolu odraditi neodigranu utakmicu 4. kola protiv Slaven Belupa, koja će se odigrati 08. rujna s početkom u 20 sati u Koprivnici. 14. rujna u Zaprešiću će Toplakova momčad u okviru 7. kola dočekati Istru, dok Rudeš u 7. kolu gostuje kod Hajduka na Poljudu.

Kolo se nastavlja sutra kada se sastaju Slaven Belupo i Hajduk te Osijek i Lokomotiva.

Od 20 sati u Zaprešiću počinje prvi susret šestog kola Hrvatski Telekom Prve lige između Intera i Rudeša. Utakmice se trebala igrati u Kranjčevićevoj, ali je zbog radova na travnjaku u Ulici pjesnika došlo do zamjene domaćinstva.

Div iz predgrađa se nalazi na šestom mjestu ljestvice sa četiri osvojena boda te utakmicom manje obzirom da je susret sa Slaven Belupom odgođen za rujan dok je Rudeš nakon remija protiv Dinama upisao četiri uzastopna poraza te drži začelje prvenstvene ljestvice.