Brozović strijelac, Perišić asistent protiv Cagliarija (VIDEO)

U 14. kolu Serije A, Inter je svladao Cagliari na gostovanju rezultatom 1-3. Za prvoplasirani sastav talijanskog prvenstva igrala su dva hrvatska nogometaša, Ivan Perišić i Marcelo Brozović.

Inter je poveo u 29. minuti. Ubacio je s desne strane Candreva, a Perišić uspio stići tu loptu te ju vratiti do Icardija koji zabija za 0-1. Za njega je to treća asistencija u prvenstvu ove sezone.

U 53. minuti u igru je ušao i Marceo Brozović. Nakon samo dvije minute igre, hrvatski se veznjak upisao u strijelce. Candreva je poslao povratnu loptu, a Marcelo lijepo pogodio mrežu domaćeg gola. To mu je drugi pogodak ove sezone u prvenstvu.

U drugom dijelu drugim pogotkom na utakmici pobjedu gostiju potvrdio je Mauro Icardi u 83. minuti. Inter se ovom pobjedom bar do sutra vratio na prvu poziciju na ljestvici, s 36 bodova, jednim više od Napolija koji svoju utakmicu igra sutra.