DOIGRAVANJE: Bez pobjednika na Šubićevcu (VIDEO)

U prvoj utakmici doigravanja za popunu Hrvatski Telekom Prve lige za sezonu 2019./20. Šibenik i Istra 1961 su pred 3 200 gledatelja na Šubićevcu odigrali bez pobjednika. Nakon 90 minuta igre bilo je 1:1 (1:1).

Uzvrat nakon kojeg ćemo saznati posljednjeg prvoligaša za iduću sezonu je na rasporedu u ponedjeljak 3. lipnja od 19 sati na stadionu Aldo Drosina u Puli.

Prvi pogodak na susretu vidjeli smo u 13. minuti kada Prince pronalazi iskusnog Kukeca koji je lijepim udarcem s desetak metara svladao Čondrića.

Samo dvije minute kasnije gosti vraćaju rezultatski egal. Po lijevoj strani su kombinirali Rubić i Obeng, potonji na prvoj stativi prizemnim ubačajem pronalazi Fuentesa koji spretnim udarcem šalje loptu u mrežu.

Do konca susreta opasnija je bila Istra 1961, ali je vratar Labrović nekoliko puta dobrim reakcijama sačuvao neriješen ishod.

Od 19 sati na Šubićevcu počinje prvi susret doigravanja za popunu Hrvatski Telekom Prve lige za sezonu 2019./20. u kojem se sastaju Šibenik i Istra 1961.

Narančasti su playoff izborili drugim mjestom u Drugoj HNL koju je osvojio Varaždin, a Zeleno-žuti su u najvišem rangu natjecanja završili na devetom mjestu ljestvice, ispred Rudeša.

Drugi je ovo put da se ove dvije momčadi sastaju u doigravanju. Prije tri godine tek nakon izvođenja udaraca s 11 metara uspješnija je bila Istra 1961.

Domaći danas ne mogu računati na ozlijeđenog Antunovića dok su gosti iz istog razloga bez Miereza, Sanea, Rimanea i Savija.