Hajduk ispustio pobjedu u Zaprešiću (VIDEO)

Hajduk

Inter i Hajduk su u Zaprešiću odigrali bez pobjednika, završilo je 2:2 (0:2). Susret je ponudio apsolutnu dominaciju Hajduka u prvih 60 minuta koji je u tom razdoblju bio predvođen danas nezaustavljivim Vlašićem. Međutim gosti nisu uspjeli iskoristiti mnogobrojne prilike te su naposljetku trenutkom nepažnje Juranovića ispustili tri boda. Gosti su poveli u 14. minuti susreta kada nakon još jednog odličnog prodora Vlašić pronalazi Kožulja koji asistira Savvasu za njegov prvi pogodak u dresu Hajduka.

Sedam minuta kasnije Vlašić se nakon duplog pasa sa Kožuljem i sam upisao u strijelce.
Prvo poluvrijeme je prošlo u potpunoj dominaciji Hajduka, a momčad Joana Carrilla je utakmicu definitivno mogla prelomiti u 57. minuti, ali udarac Fomitschowa zaustavlja stativa. I onda kad se očekivao miran nastavak utakmice domaćini se bude. U 60. minuti je prvo udarac Puljića s gol crte izbio Fomitschow, ali samo minutu kasnije nakon ubačaja Nikole Raka loptu iza Stipice šalje kapetan Tomislav Šarić.
U 64. minuti Inter dolazi do izjednačenja. Juranović je katastrofalno pogriješio i predao je loptu Jakovu Puljiću koji je sa 16 metara šalje pored nemoćnog Stipice. Bio je to njegov drugi pogodak u aktualnoj sezoni.
Hajduk je do konca utakmice pokušao doći do trećeg gola i najbliže tome su bili nakon udarca Pešića, ali se još jednom odličnom obranom iskazao Krševan Santini. U 83. minuti je do pobjede mogao doći i Div iz predgrađa. Nakon pogreške Fomitschowa brzom kontrom Blažević izlazi pred Stipice koji spašava svoju gol. Kolo će se zaključiti susretom Istre 1961 i Osijeka koji počinje u 21 sat,
Od 19 sati u Zaprešiću počinje susret 2. kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojem se sastaju Inter i Hajduk. Obje momčadi su u prvom kolu upisale tri boda i to identičnim rezultatom. Dok je Inter na domaćem terenu bio bolji od Cibalije, Hajduk je u Maksimiru nadigrao Lokomotivu. >> Koliko je dobar Hajduk Bijeli su tijekom tjedna uspješno odigrali i susretu u Sofiji pa je trener Carrillo za večerašnji susret odlučio odmoriti Tudora, Memollu i Hamzu koji nisu ni krenuli na put. Samir Toplak i Joan Carrillo su se odlučili za sljedeći početni sastav: ]]>