Hajduk bolji od Dugopolja (VIDEO)

Ahmed Said

U četvrtom, ujedno i posljednjem pripremnom susretu uoči nastavka prvenstvene sezone Hajduk je gostovao kod drugoligaša Dugopolja na stadionu Hrvatskih vitezova te je upisao i četvrtu pobjedu. Izabranici Joana Carrilla su slavili rezultatom 2:0 (1:0). Strijelci su bili Said u 14. minuti na asistenciju Ohandze te Erceg u 54. nakon dodavanja Memolle.

U 41. minuti utakmice Picak je obranio kazneni udarac Ohandzi, a prethodno je Miletić srušio Vojkovića. U 31. minuti utakmice sudac Krišto je nakon verbalnog delikta isključio domaćeg igrača Pluma, ali je umjesto njega u igru ušao Peričić.

Hajduk je danas nastupao u sljedećem sastavu:

StipicaJuranović (c), Ismajli (od 46. Savvas), Ćosić (od 84. Prtajin), Memolla (od 60. Bosančić) – Jefferson, Vojković (od 60. T. Bašić), Kalik (od 46. Hamza) – Tudor (od 67. Pasariček) – Ohandza (od 76. Jurić), Said (od 46. Erceg)

Poštedu su danas dobili Nižić, Kvesić, Vlašić i Futacs dok je Kožulj još uvijek u posebnom režimu treninga.

Bijeli iduću utakmicu igraju na Parku mladeži u nedjelju 19. veljače s početkom u 17 sati protiv RNK Splita u sklopu 21. kola MAXtv Prve lige.