FC Split Tommy slavio u Kutiji šibica (VIDEO)

Derbi susret 8. kola 1. HMNL između Futsal Dinama i FC Split Tommyja je u prepunoj Kutiji šibica pripao gostima koji su naposljetku slavili rezultatom 3:2 (1:1) te su time preskočili Plave na prvenstvenoj ljestvici. Ujedno je to Futsal Dinamu bio prvi poraz u sezoni.

Utakmicu su zgoditkom otvorili gosti preko Rodriguez Cruz Jesusa koji je poentirao u 7. minuti. Već u sljedećoj Futsal Dinamo je poravnao rezultat. Strijelac je bio Kristijan Grbeša. S ovim rezultatom otišlo se na predah no gosti su imali igrača više jer je zbog grubog prekršaja u posljednjoj minuti prvog dijela isključen Matija Đulvat.

FC Split Tommy je iskoristio igrača više u 21. minuti kada drugi pogodak u derbiju postiže Rodriguez Cruz Jesus. U 28. minuti novi gol za goste, ovaj put se u strijelce upisao Saša Babić nakon asistencije golmana Luketina.

Domaćini su do kraja utakmice uspjeli smanjiti rezultat preko Davora Kanjuha koji je odlično zabio u 36. minuti međutim do izjednačenja naposljetku nisu došli.

Kraj utakmice je obilježio i nesportski potez vratara gostiju Ive Jukića koji je omeo Mateja Horvata prilikom izvođenja auta.