Dinamo svladao vodeću momčad prvenstva, 13 pogodaka u gradskom derbiju (VIDEO)

Izvor: Futsal Dinamo (arhiva)

U derbiju 15. kola 1.HMNL Futsal Dinamo svladao je Olmissum u Omišu s 2:1 na krilima dvostrukog strijelca Roberta Grbića koji je pobjednički pogodak zabio dvije minute prije kraja, dok je jedini pogodak za Olmissum zabio Josip Jurlina.

U drugoj utakmici gledali smo pravi festival pogodaka, a Uspinjača Gimka na kraju je slavila protiv Alumnusa sa 7:6!  Domaćini su poveli preko Kristijana Postružina, Alumnus je preokrenuo pogocima Darija Markića i Ivana Matana, no u 16. minuti na semaforu je pisalo 5:2 za Uspinjaču!

Alumnus je potom do 24. izjednačio na 5:5, a u 27. Uspinjača ima novo vodstvo od dva razlike. Mreže su potom mirovale sve do 37. minute kada je Markić zabio svoj četvrti pogodak za konačnih Uspinjača – Alumnus 7:6.