Budimir dvostruki strijelac protiv Getafea (VIDEO)

RCD_Mallorca / Twitter

Mallorca je u petom kolu La Lige poražena kod Getafea 4:2. Oba pogotka za goste postigao je hrvatski napadač Ante Budimir.

Getafe je u petom kolu dočekao Mallorcu u prvoj utakmici nedjeljnog rasporeda La Lige. Domaći su odigrali odlično prvo poluvrijeme te sasvim zasluženo na odmor otišli s dva gola prednosti.

U 63. minuti Getafe stiže i do trećeg gola i uvjerljivog vodstva. Ipak, nadu u povratak Mallorce vraća hrvatski napadač Ante Budimir. Kubo je ubacio s desne strane a Budimirov trzaj glavom šalje loptu u mrežu Sorie za 3:1.

Sedam minuta kasnije Mallorca zabija još jedan. Opet je lopta došla s desne strane, a 28-godišnji hrvatski napadač opet vrlo lijepo, ovog puta petom, zabija za 3:2.

Ipak, Mallorca nije uspjela zabiti još jednom i potpuno se vratiti. Getafe je u 84. minuti pogotkom Angela potvrdila svoje slavlje i pobjedu od 4:2.

Budimiru su ovo prvi golovi u La Ligi, prošle je sezone u drugoj ligi postigao šest pogodaka za Mallorcu u kojoj je igrao samo drugi dio sezone.