Barcelona pogotkom Rakitića svladala Athletic (VIDEO)

U 31. kolu LaLiga Barcelona je na Camp Nou pogotkom Ivana Rakitića slavila protiv Athletic Bilbaa rezultatom 1:0 (0:0). Domaćini su tako došli do 21. pobjede u aktualnoj prvenstvenoj sezoni kojom su barem privremeno preuzeli vrh ljestvice obzirom da Real Madrid sutra igra s Mallorcom.

Barcelona je otpor baskijske momčadi slomila u 71. minuti kada je hrvatski reprezentativac nakon kombinacije s Messijem izašao pred vratara Simona te je sa sedam metara iskosa mirno pogodio suprotni kut. Bio je to njegov prvijenac u aktualnoj sezoni, a dosad je u svim natjecanjima upisao 35 nastupa. Rakitić je u igru ušao u 65. minuti kada je zamijenio Sergija Busquetsa.