Petar Brlek u sudačkoj nadoknadi donio pobjedu Wisli, zabili Rakitić i Santini (VIDEO)

Bivši igrač Slaven Belupa, 23-godišnji Petar Brlek postigao je pogodak u 1-2 gostujućoj pobjedi Wisle Krakow na gostovanju kod Piast Gliwice.

U ludoj završnici susreta 24. kola poljske Ekstraklase Brlek je pogodak vrijedan tri boda postigao u 3. minuti sudačke nadoknade. Treći je to ovosezonski pogodak mladog veznjaka.

Zahvaljujuć ovoj pobjedi Wisla je sada nakon nekompletiranog 24. kola na 7. mjestu ljestvice s 34 osvojena boda. Sutra nas u Poljskoj očekuje veliki derbi između trećeplasiranog Lecha našeg Nenada Bjelice i vodeće momčadi prvenstva Lechie, čije boje brani Mario Maloča.

Rakitić strijelac u “razbijanju” Celte Vigo
Svoju priliku od prve minute na travnjaku iskoristio je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić. U visokoj 5-0 pobjedi nad Celtom Vigo Rakitić je bio strijelac trećeg pogotka na susretu u 57. minuti. Četvrti je ovo put u tekućoj sezoni da se Raketa upisuje u listu La Liga strijelaca.

,, by ReplayFootCom

Santini ublažio domaći poraz Caena
Seriju od dvije pobjede Caen nije uspio produžiti u 28. kolu francuske Ligue 1 na svom Stade Michel d’Ornano. Bolji je bio trenutno devetoplasirani Angers. Ivan Santini susret je počeo od prve minute, a pogodak za konačnih 2-3 postigao je relativno rano, u 67. minuti, probudivši nadu domaćina u preokret. U konačnici ipak pobjedu odnosi klub Matea Pavlovića, koji je ovaj susret odgledao s gostujuće klupe za pričuve.

Jedanaesti je ovo prvenstveni pogodak Sanitinija u francuskoj Ligue 1 za trenutačno četrnaestu momčad na ljestvici.