Odlični Švrljuga ponovno strijelac za Suduvu, Brezovec asistent u pobjedi Sheriffa (VIDEO)

YouTube Screenshot

Andro Švrljuga nastavlja trpati u Litvi. Treća utakmica u novoj sezoni litavske A lige i treći pogodak 31-godišnjeg Hrvata.

>> Švrljuga strijelac u Litvi, golčina Weitzera u Uzbekistanu (VIDEO)

Suduva i Trakai odigrali su neriješenih 1-1, a Švrljuga je bio strijelac za 1-0 svoje momčadi u 36. minuti susreta.

Cijeli susret na vratima Suduve odradio je i bivši igrač Osijeka i Slaven Belupa, 29-godišnji Ivan Kardum. Nakon nekompletiranog 3. kola Suduva se s 5 osvojenih bodova nalazi na 3. mjestu s bodom zaostatka za aktualnim prvakom i vodećom momčadi prvenstva Žalgirisom, za kojeg je i danas svih 90 minuta odradio Slavko Blagojević.
U 24. kolu moldavske 1. lige Sheriff Tiraspol upisao je 0-2 gostujuću pobjedu nad trećeplasiranom Zariom Balti. Cijeli susret za domaćine odradio je ove sezone fantastični Josip Brezovec.

>> Najbolji igrač, strijelac i asistent lige (VIDEO)

S kapetanskom trakom na ruci ukupan broj asistencija u ovosezonskom izdanju moldavske lige podigao je na jedanaest, asistiravši Ricardinhu za 0-2 svoje momčadi u 82. minuti susreta.

Pet kola prije završetka prvenstva Sheriff je vodeća momčad s 53 osvojena boda, te je zahvaljujuć kiksu Milsamija u ovom kolu (0-0 s Daciom, 50 bodova na kontu) na dobrom putu ka obrani naslova prvaka.