U prvoj utakmici polufinala doigravanja prvenstva Hrvatske, Split Tommy i Futsal Dinamo igraju fantastičnu utakmicu na Gripama. Na poluvremenu je Dinamo imao velikih 2-0, golovima Horvata i Perkovića, no Split je u nastavku sve okrenuo, poveo 4-2, no Dinamo se vraća na 4-4 i odlazi u produžetke. Trostruki strijelac bio je Jelovčić, jednom je zabio Davi, dok je za Dinamo u drugom dijelu zabio Davor Kanjuh, i to kako. Spektakularan volej kojem je zapljeskala i domaća publika.

U produžecima Penava donosi novo vodstvo Dinamu, Split pogocima Genaria i Davija vraća prednost, dok je na 6-6 izjednačio Perković. Veliku priliku za vodstvo Dinama imao je Kanjuh, no propustio je realizirati kazneni udarac. Pobjedu Splitu konačno je donio Neto, čime je utakmica završena s teniskih 7-6.