Osijek u sklopu 34. kola MAXtv Prve lige u Gradskom vrtu svladao Hajduk rezultatom 2:1 (0:0). Dvostruki strijelac je bio Josip Knežević koji je postigao zgoditke u 50. i 74. minuti te je tako razveselio domaću navijačku skupinu Kohortu koja je danas slavila 28. rođendan. Počasni gol za Splićane i svoj 12. u sezoni je postigao Sušić koji je u 84. minuti realizirao kazneni udarac.

Prvo pluvrijeme je pripalo Hajduku koji je u par navrata, a naročito u 42. minuti prijetio preko Sušića, ali se obranama iskazao domaći vratar Mikulić. Na početku drugog poluvremena nakon jedne gužve u kaznenom prostoru Hajduka Bilyji odbija loptu do Kneževića koji je iz voleja precizno i snažno zakucava pod gredu. Bio je to prvi zgoditak Kneževića otkada se u zimskom prijelaznom roku vratio u grad na Dravi, a ujedno i prvi zgoditak Bijelo-plavih nakon pet kola pauze.

U 64. minuti je odličnu priliku za povećanje prednosti imao Grgić koji je nakon kontre iz odlične situacije pucao preko gola. Deset minuta kasnije domaćini su povećali svoju prednost. Grgić je ubacio, a Knežević je ispred Bilyja glavom s desetak metara još jednom svladao Grbića.

U 84. minuti u kaznenom prostoru Osijeka je rukom igrao Lukić, a sudac Pajač pokazuje na 11 metara odakle je precizan bio Sušić. Posljednju priliku za Hajduk je u 89. minuti imao Mastelić koji je s ruba kaznenog prostora pucao pored gola.

Bijelo-plavi su tako i u drugom domaćem srazu ove sezone svladali Hajduk, dok su na Poljudu upisali po jedan poraz i neriješen rezultat. 34. kolo će pak od 19 sati na Rujevici zaključiti Rijeka i RNK Split.

Od 15 sati u Gradskom vrtu počinje susret 34. kola MAXtv Prve lige između Osijeka i Hajduka. Zoran Zekić i Damir Burić odlučili su započeti susret sa sljedećim igračima: