Vatreni uvjerljivi u Belfastu (VIDEO)

Hrvatska je u oslabljenom sastavu gostovala u Belfastu gdje je u prijateljskom dvoboju uvjerljivo porazila Sjevernu Irsku rezultatom 3:0 (2:0) nanijevši im prvi poraz na domaćem terenu nakon više od tri godine.

Vatreni su nastupili u sastavu:

Kalinić (od 82. Vargić) – Jedvaj, Vida (od 60. Vrsaljko), Mitrović, Leovac Bradarić, Badelj (od 51. Brozović) – Čop, Kramarić, Rog (od 87. Pivarić) – Mandžukić (od 72. Ćorić)

Izabranike Čačić Ante u vodstvo je doveo današnji kapetan Mario Mandžukić koji je u 9. minuti bio najspretniju u gužvi u petercu domaćih nakon što je udarac Duje Čopa obranio Mannus.

Za povećanje vodstva Vatrenih u 35. minuti nakon kornera i asistencije Mitrovića pogađa Čop.

Konačni rezultat u 67. minuti odličnim udarcem s 20-ak metara udaljenosti postavlja Andrej Kramarić.

Hrvatska iduću utakmicu igra 24. ožujka 2017. godine kada u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji na domaćem terenu dočekuje Ukrajinu.