Varteks u sudačkoj nadoknadi izborio remi

U 14. kolu Međužupanijske lige Čakovec-Varaždin Varteks je gostovao na stadionu Haraščica kod Međimureca. Efikasni susret pun preokreta je naposljetku završio podjelom bodova, rezultatom 4:4 (3:2) čime je prekinut niz Bumbara od osam prvenstvenih pobjeda u nizu.

Varteks je dobro otvorio utakmicu te je već nakon 12 minuta igre vodio sa 2:0. Strijelci su bili Broz u 6. i Harmicar u 12. minuti. Domaćini do kraja poluvremena dolaze do preokreta za koji pogađaju Kregar u 15., Hlapčić u 24. i Treska u 44. minuti.

U drugom dijelu susreta mreže su mirovale do 79. minute kada Varteks poravnava rezultat preko Dejana Glavice, međutim samo osam minuta kasnije za novo vodstvo Međimureca pogađa ponovno Kregar. Kad se činilo da će Varteks doživjeti treći poraz u sezoni u šestoj minuti sudačke nadoknade ukazao se ponovno Dominik Broz koji Bumbarima donosi vrijedan bod.

Osim efikasnosti susret je obilježilo i loše suđenje sudačke trojke koju su činili Ivan Slunjski kao glavni te Siniša Fajfarić i Nikola Šmrček kao pomoćni suci.

U sljedećem, ujedno i posljednjem kolu jesenskog dijela sezone Varteks će u nedjelju, 27. studenog ugostiti Rudar te će pobjedom pokušati osigurati titulu prvaka nakon polovice sezone.