Rijeka upisala nova tri boda (VIDEO)

MAXtv Prve lige zaključila je Rijeka domaćom pobjedom nad RNK Splitom rezultatom 2:0 (2:0). Momčad s Rujevice je tako nastavila s maksimalnim učinkom na domaćem terenu, a Crveni za prvenstvenu pobjedu ne znaju već 19 uzastopnih kola, a u deset ovosezonskih utakmica samo su u jednoj postigli zgoditak. Strijelci za momčad Matjaža Keka bili su Alexander Gorgon u 30. minuti nakon što je skrenuo udarac Bradarića te je tako prevario golmana Duku te Franko Andrijašević koji je poentirao na koncu prvog dijela utakmice nakon dodavanja Gavranovića. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da nije bilo raspoloženog gostujućeg vratara, a Crveni tijekom susreta nijednom nisu ugrozili vratara Prskala. Ovom pobjedom Rijeka je povećala prednost pred drugoplasiranim Osijekom na tri boda razllike dok četiri odnosno šest ima više od Dinama odnosno Hajduka. RNK Split je ostao na začelju prvenstvene ljestvice sa četiri osvojena boda koliko ima i Cibalija.

Tablice vam donosi SofaScore – rezultati uživo
Ranije objavljeno: Deseto kolo MAXtv Prve lige će od 19 sati zaključiti Rijeka i RNK Split. Matjaž Kek i Vjekoslav Lokica su odlučili da će na Rujevicu od prve minute istrčati sljedeći igrači: