Remi u Rijeci, Bradarić u 90. minuti promašio penal

Nakon neriješenog dvoboja u Splitu, Rijeka je imala prekrasnu priliku da se pobjedom protiv Intera bodovno izjednači sa Dinamom.

No prilika je propuštena pošto je i ova utakmica, kao i prethodne dvije u ovom kolu, završila najnepopularnijim rezultatom 0-0.

Rijeka je veliku priliku za pobjedu imala u 90. minuti, kada Komorski opasno izbija loptu ispred Bezjaka, pri čemu ga je okrznuo kopačkom u glavu. Vučemilović je pokazao na kazneni udarac, no slab udarac Bradarića obranio je mladi Josip Posavec, bez ikakve sumnje igrač utakmice.

Minutu nakon promašenog penala, Ivan Močinić je pucao, lopta se od grede odbila u gol, no ostaje dvojba da li je cijelim obujmom prešla gol liniju. Prosvjedi igrača i stručnog stožera Rijeke bili su golemi, no nije pomoglo.

Rijeka je ostala druga na ljestvici sa 18 bodova, dok je Inker, barem do sutra, na petom mjestu sa 11 bodova.