Saul – uspješan

Sergio Ramos – uspješan
Juanfran – pogađa stativu

Cristiano Ronaldo – uspješan

Kraj drugog produžetka, novog prvaka Europe saznat ćemo nakon izvođenja udaraca s bijele točke.

120+2. min – Pritisak Reala na samom kraju susreta.

120. min – Prilika za Real, loptu je prizemno ubacio Marcelo, ali udarac Vazqueza iz dobre situacije blokira Lucas

115. min –
Igrači su na izmaku snaga. Nervoza je sve prisutnija kako se bliži kraj produžetka. Simeone je odlučio napraviti i treću izmjenu. Umjesto Kokea na terenu je Partey

108. min –
Druga promjena u momčadi Atletica. Izlazi Filipe Luis, a ulazi Lucas

Počeo je drugi produžetak

105. min – Griezmann je probao atraktivno nakon kornera škaricama, ali lopta odlazi daleko od gola. Završio je prvi produžetak

101. min – Ronaldo
je odlično prošao po lijevoj strani te uposlio Isca koji na vrhu 16 metara ostavlja loptu za Balea čiji udarac sjajno blokira obrana Atletica

100. min – Torres
je odlično petom uposlio Griezmanna, ali Danilo u posljednju trenutak spašava da Francuz izađe oči u oči s Navasom

94. min – Isco
je ubacio iz kornera, a Ronaldo iz dobre pozicije loše puca te se lopta od Filipe Luisa odbija u ruke Oblaka

Počeo je prvi produžetak

Osmi puta u povijesti u finalu LP gledamo prodžetke, samo jednom u tim situacijama nije bilo udaraca sa 11 metara i to baš između ove dvije momčadi u finalu koje je 2014. godine odigrano u Lisabonu.

SPONZOR:

90+3. min – Završilo je drugo poluvrijeme, kao i prije dvije godine u Lisabonu rezultat je 1:1 te nas ponovno očekuju produžeci. U drugom dijelu smo gledali puno uzbudljiviji susret.

90+2. min – Ramos
je prekršajem zaustavio kontru Atletica zbog čega je dobio žuti karton, zbog prigovora je požutio i Gabi

86. min – Modrić
je ubacio iz kornera, ali udarac Pepea iz dobre situacije odlazi malo poviš gola

83. min – Juanfran
je ponovno odlično ubacio na pet metara, ali Torres na prvoj stativi loše puca i šalje loptu pored gola

79. min – 1:1 Juanfran
je ubacio na pet metara, a Carrasco zakucava loptu u mrežu

78. min –
Iz daljine prijeti Ronaldo, ali brani Oblak, nedugo potom velika prilika za Real, ali opet brani Oblak. Potom udarac Balea na gol crti blokira Savić

77. min –
Finalna promjena u redovima kraljevskog kluba. Benzema napušta teren, a u igru ulazi Vazquez

74. min – Torres
je pucao glavom s 10-ak metara, ali lopta odlazi visoko poviš gola

72. min – Druga promjena u redovima Reala, Kroosa mijenja Isco

70. min – Modrić
je odlično pronašao Benzemu koji malo sa strane izazi jedan na jedan s Oblakom, ali iz tog duela kao pobjednik izlazi slovenski vratar

59. min –
Pokušaj Saula iz voleja odlazi pored gola Navasa

55. min – Bale
je pucao iz daljine, ali nema posla za Oblaka

54. min –
Nakon kornera gužva u šesnaestercu Reala, ali udarac Savića odlazi pored gola

52. min –
Prisilna izmjena u redovima Reala, ozlijedio se Carvajal kojeg mijenja Danilo

47. min – Griezmann
sa 11 metara pogađa gredu, ostaje 1:0 za Real

46. min – Pepe je u kaznenom prostoru srušio Torresa i Clattenburg pokazuje na bijelu točku

Carrasco je u redovima Atleta zamijenio Fernandeza

Počelo je drugo poluvrijeme.

SPONZOR:

Poluvrijeme

45+1. min – Mark Clattenburg je označio kraj prvog poluvremena. Real golom Ramosa iz 15. min odlazi na odmor s prednosti. Ne gledamo uzbudljiv susret, a najzanimljive detalje smo vidjeli nakon dva prekida kraljevskog kluba. Momčad Diega Simeone nije imala nijednu ozbiljnu priliku, a sigurno ih ne veseli spoznaja da je Real u 12 ovosezonskih utakmica u LP samo jednom primio gol u drugom poluvremenu.

43. min –
Najopasniji igrač Atletica i treći put puca s 20-ak metara u kratkom razdoblju, ali ovaj put njegov udarac odlazi pokraj gola

40. min –
Još jedan pokušaj Griezmanna iz daljine i još jednom lagan posao za kostarikanskog vratara

34. min – Griezmann
je uputio prvi udarac u okvir gola Reala, ali je to bio lagan posao za Navasa. Prethodno je Benzema na drugoj strani opasno ubacio na pet metara, ali je Oblak izbacio loptu van šesnaesterca.

25. min – Atletico Madrid
je došao do prvog pokušaja preko Juanfrana, ali lopta nije pogodila vrata Navasa. Atleti su u podređenom položaju, a Griezmann i Torres su odsječeni u napadu. Posjed lopte je na strani Reala.

15. min – Sergio Ramos
dovodi u vodstvo kraljevski klub. Kroos je izveo slobodan udarac, Bale je prenio loptu, a Ramos koji je i 2014. godine bio strijelac sprema loptu u mrežu. Čini se da je španjolski branič tom prilikom bio u zaleđu.

11 min.
Carvajal je prvi igrač koji je požutio nakon starta na Griezmannu

6 min
. – Velika prilika za Real. Slobodni udarac je izveo Bale, a u petercu je sam ostao Casemiro međutim Oblak spašava Atletico.

Počeo je susret u Milanu.

SPONZOR:

Od 20:45 na Giuseppe Meazzi u Milanu počinje finale Lige prvaka između Reala i Atletica. Zidane i Simeone su odlučili započeti susret u sljedećim sastavima: