Pobjeda Dinama nad Bayernom

U drugom kolu skupine F Uefa Youth League Dinamo je na gostovanju slavio protiv Bayerna rezultatom 2:1 (2:0). Plavi su poveli već u 5. minuti nakon što je Dick u kaznenom prostoru srušio Brekala, a precizan s bijele točke je bio Božić. Brekalo se potom sam upisao u strijelce u 18. minuti susreta.

Izvor: uefa.com

Poraz domaćina ublažio je Strein u 84. minuti. Obje momčadi su susret završile s po 10 igrača. U redovima domaćina je zbog dva žuta kartona u 52. minuti isključen Pfab, a kod Dinama je iz istih razloga u 81. minuti igru napustio Kalaica.

U prvom kolu Dinamo je na Hitrecu poražen od Arsenala sa 2:0, a bavarska momčad je izgubila kod Olympiacosa sa 1:0. Od 15 sati u Londonu su svoj susret počela ova dva suparnika, a bolji je sa 3:2 (1:1) bio Arsenal. U 3. kolu Dinamo 20. listopada dočekuje grčkog predstravnika.

Juniori Dinama upisali su 2:1 pobjedu protiv Bayerna! Bravooo! :)UYL, 2nd round: Bayern – Dinamo 1:2 (Božić, Brekalo)