Olympiakos slavio na Maksimiru, Dinamo oštećen za penal u 94. minuti

Olympiacos je slavio na polupunom Maksimiru s 0-1, a gol odluke zabio je Ideye Brown u 79. minuti.

Dinamo je odigrao odličnu utakmicu, veći dio susreta bio je u najmanju ruku ravnopravan, ako ne i bolji protivnik na terenu. U 52. minuti Domagoj Antolić iz odlične prilike pogađa desnu vratnicu gostujućeg gola, s nekih 10-ak metara udaljenosti. Odmah u idućem napadu Pardo probija lijevu stranu obrane Modrih, no Ideye Brown je promašio nevjerojatan zicer.

77. minuta donijela je novu vratnicu Modrih. Marko Rog je pucao, lopta od bloka odlazi u vratnicu. Dvije minute kasnije susret je riješio robusni Ideye Brown. Iz naizgled nemoguće pozicije, zabio je u bliži kut koji je trebao pokriti Eduardo. Kardinalna greška portugalskog vratara, no nije da nas već nije naučio na ovakve stvari.

94. minuta donijela je čisti jedanaesterac za Dinamo. Milivojević je igrao rukom, sudac Tagliavento je bio u samoj blizini, no ostao je nijem. Prosvjedi Modrih bili su veliki, no Talijan je samo odsvirao kraj susreta.