Kardinalna pogreška Mikulića donijela bod Istri (VIDEO)

Gradskom vrtu, nakon što je dvoboj Osijeka i Istre završio 1-1. Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, dok je u drugom Istra propustila nekoliko velikih prilika iz kontri. Osijek je do prednosti došao u 76. minuti, kada Muzafer Ejupi najbolje koristi gužvu nakon kornera. Konačan rezultat postavio je Valentino Stepčić, koji je u prvoj minuti sudačke nadoknade pucao sa 20-ak metara točno u vratara Mikulića, kojem lopta neobjašnjivo bježi u gol. Doista nevjerojatan način za prokockati dva vrijedna boda. Na kraju možemo reći kako je ovo realan rezultat, jer je Istra svojom igrom bila ravnopravan suparnik Osijeku. Nakon 10 kola, Osijek ima 23 boda i kolo će završiti kao drugoplasirana momčad prvenstva, dok je Istra peta sa 10 bodova.

Tablice vam donosi SofaScore – rezultati uživo
Ranije objavljeno: Od 17 sati u Gradskom vrtu počinje susret 10. kola MAXtv Prve lige između Osijeka i Istra 1961. Zoran Zekić i Goran Tomić su se odlučili za sljedeće sastave: