Kako igraju donedavni (preplaćeni) igrači Hajduka

Velike nekadašnje plaće i/ili odštete:

Tomasov, malo igra, sad mu klub dao slobodne ruke za odlazak, nije otišao (još), ukupno 583 min u 14 kola, 1 gol, Hajduk bi bacija novce da je osta za 200.000 eur godišnje, Munchen 1860 inače 8.mistodruge lige
Subasic, po ocjenama 3.igrač Monaca i 3.vratar Ligue 1, iako nema baš nešto posla, više nego solidno obavlja (1,9 obrana po utakmici mdash; Monaco 3. po primljenim udarcima prema svojoj branci 9,6), jeftino prodan
Anas, loše, 14 utakmica bez gola, a koji novci kod nas 450.000, dobro da smo ga se riješili
Ahmad, loše, nije zadovoljio ni u Jedinstvo Bihać, 2.BiH liga, a kod nas 250.000 eur, slobodan igrač ?
Jertec(kod nas 300.000 ?) smucao se po Kuvajtu i Saudijskoj Arabiji, sada nigdi, slobodan igrač ?
Andrić(300.000 ?) 34 god, nakon šta mu nije produženo u UAE nema ga nigdi, slobodan igrač ?
Šerić(300.000 ?) 35 god, nakon šta mu nije produženo u Turskoj, otišao u Portugal, Olhanense, zadnji na tablici, igrao 263 minute, izgubili sve te 4 utakmice

Rukavina(800.000 ?) i Dinamo ga se riješio
Vejić(300.000 ?) 36 god, županijska liga Jadran Ploče od 2012.
Marijan Buljat(300.000 ?), nigdi
Rodić, (240.000 ?) (nije) igra u Zorje u Ukrajini pa navodno priša u Arsenalu Kyiv, pa opet ne igra
Josip Barišić(200.000 ?), vratija se u Široki, tamo igra stalno, 3. u prvenstvu

Nekadašnje velike nade:

Lendrić, problematičan, navodna velika nada, koji ni u Lokomotivi nije zadovoljio, loše
Tićstandardan u Nordsjelandu, 1 gol, 6. u prvenstvu, nije napredovao kakv je talent pokazivao,

Runjebio ozlijeđen igrao samo 13 utakmica u Nordsjelandu, 1 gol, igrali kvalifikacije za CL i EL, ispali od Zenita pa od Elfsborga
Livaja, igra 574 minute, samo 7 utakmica od početka u Atalanti, 2 gola, loše, poraz os Sassuola, ukupno 486 min u 13 kola, 12. na tablici
Kukoč,loš u porazu Brescie, igra manjemdash;više standardno, ali ništa posebno, 3 asistencije, Brescia 10. , navodno ga tražila Sampdorija, čak se narugao na facebook stranici Miši Krstičeviću da ide u 1.ligu, a na kraju izvisija i čak kažnjen od kluba za tu objavu, inače trebao biti zamijenjen za 34mdash;godišnjeg igrača vridnog 100.000, po tisku se proturalo da je Hajduk izgubija milijune
Čop, loše igra u kraj prvog dijela prvenstva, navodno sad imao dobre pripreme, samo 8 golova u 18 utakmica “atomskog” Dinama
Trebotićigra 18 od 20 utakmica, 3 gola u 16 kola, ništa posebno
Jelavićnakon ManC nije uspija u Slaven Belupu, u Bochumu još ga nema u sastavu, loše
Sačeru otiša u Partizani Tirana nakon šta nije zadovoljija u Istri, loše
K.Ljubičić, skupija 509 minuta u 20 kola, loše
Oremušsad standardan u Hapoel Acre, 2 gola, klub trenutno 11. od 14, takomdash;tako
Ostali:

Vukušić, nakon katastrofe u Pescari sad u Laussane, nije bio ni na klupi 1.utakmicu, loše
Zujo, na klupi, ne ulazi,25 minuta ukupno i dva nastupa za U21, loše

Elez, standardan u Lazio juniorima, da 2 gola iz penala, 1. na tablici svoje skupine (imaju 3), ušli u finale kupa primavere, dobili Inter 4:2 i 3:1
Blažević, na klupi u Levskom, branija 9 utakmica samo 1 poraz, 6 golova primija, 4 puta bez primljenog gola, nakon 2 gola protiv Plovdiva završija na klupi, Levski inače 3.
Tomićotiša u Šerif nakon Turske, igrali EL, ispali u skupini sa Anžijem i Tottenhamom, primija 6 golova u 6 utakmice skupine, solidan, sada otiša u Khazar Lankaran, Azerbajdžan, 6. na tablici
Buljatu početku nije igra pa u zadnje vrime standardan u Cottbusu, zadnji u 2.ligi
Strinićse nešto u kraj ozlijedio, standardan do tada, Kalinić ulazi ka zamjena, 532 min 4 gola, Dnipro 4., Strinić ok, Kalinić loše
Ljubičić, igra svaku u Tavriji (stoper?), sad crveni karton, 14. od 16, loše
Brkljačau 2.ruskoj ligi u Sibiru igrao 10 utakmica, sad ne igra više od 3 miseca, 13. na tablici, loše
Gabrić, Domažale, u početku igra,sad ulazi s klupe, 1 gol, loše, po sredini tablice
Neretljak, posudba Zadar, igra kad ga Rijeka pusti
Rubil, nigdi
Miličević, nigdi
Luštica, igra u Adelaidu, 11 utakmica od početka od 17, 1 gol, njegovi 6. na tablici
Božidar Radošević, u Interu Zaprešić, druga liga

Stranci:

Cernat,dok se on nije ozlijedio Rize bio u samom vrhu, sada 15. od 18, u 11 kola 2 gola,
Ibro(Kayseri E.), u 12 utakmica 1 gol, igra uvik 60mdash;tak minuta, pri dnu, loše, sada zadnju kontra Besiktasa uša s klupe 22 minute
Vuković(Seongnam), u 338 minute 3 gola, loše, malo igra, njegovi 1. u ligi za opstanak
Bulku, u Sepahanu kod Z.Kranjčara, igra
Pandžanakon prošle godine di nije igra ništa u Belgiji, sad u Gorniku, igra 6 utakmica, 2. na tablici