Jedvaj srušio Wolfsburg, golovi Kalinića i Lovrena (VIDEO)

Tin Jedvaj, na najbolji se način odužio treneru za uvrštenje u startnu postavu na neugodnom gostovanju kod Wolfsburga. Domaći su vodili zgoditkom Maxa Arnolda sve do 79. minute, kada za izjednačenje zabija Admir Mehmedi. Samo četiri minute kasnije, u 83. minuti, preokret je dovršio Tin Jedvaj na asistenciju Aleksandra Dragovića. Ovaj pogodak svakako će biti veliki poticaj darovitom braniču u nastavku sezone, a dobre igre možda ga vrate i na popis koji objavljuje Čačić Ante.

Osim Jedvaja, u ligama “petice” poentirali su i Nikola Kalinić te Dejan Lovren. Kale je zabio iz 11-erca na gostovanju kod Bologne za vodstvo Viola od 0-1, dok je Lovren bio autor drugog pogotka Liverpoola, koji na poluvremenu vodi kod Crystal Palacea 3-2.