Istra 1961 u uzbudjivom susretu pobijedila Vinkovčane (VIDEO)

U uzbudljivom susretu 15. kola MAXtv Prve lige Istra 1961 je na teškom terenu Drosine slavila protiv Cibalije rezultatom 3:2 (1:1).

Poveli su domaćini u 10. minuti preko Gorana Parackog, a izjednačenje gostima u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena donosi Marko Pervan.

Istra 1961 ponovno vodi od 62. minute kada pogađa Solomon. Rezultatski egal odličnim zgoditkom u 81. minuti donosi Matija Mišić.

Domaćini do pobjede dolaze pet minute kasnije. Bebek je nakon duela Tomaševića i Roce pokazao na bijelu točku. Kazneni udarac Stepčića brani vratar Matković, ali je na odbijenoj lopti najbrži Gržan koji pogađa za tri boda Istre 1961 nakon pet kola.

Ovom pobjedom momčad Gorana Tomića je zbog bolje gol razlike preskočila Slaven Belupo te se sad nalazi na sedmom mjestu ljestvice.

Tablice vam donosi SofaScore – rezultati uživo

Ranije objavljeno
:

U 15 sati na lošem terenu Drosine počinje susret 15. kola MAXtv Prve lige između Istre 1961 i Cibalije. Domaćini za ovaj susret ne mogu računati na ozlijeđene Miloša, Bertošu i Hadžića dok su gosti zbog istih problema lišeni usluga Vitaića, Muženjaka, Crnčevića i Žderića, a Zgrablić ima žute kartone.

Cibalia je pobjedom nad RNK Splitom u prošlom kolu skočila s posljednjeg mjesta na ljestvici, a na pobjedu u Puli čekaju od svibnja 2006. godine. Istra 1961 je pak bez pobjede pet posljednjih kola. Prvi susret ova dva takmaca u aktualnoj sezoni završio je bez pobjednika, u Vinkovcima je bilo 1:1.