Nogometaši Varteksa upisali su poraz na gostovanju kod Poleta, no osim poraza, najviše brine jako loša igra Bumbara, koji su pali praktički bez ispaljenog metka. Evo kako je susret tekao iz minute u minutu:

90’|Kraj. Zaslužena pobjeda Poleta koji je više želio pobjedu. Odsudstvo Soksera pokazalo se kao preveliki hendikep za ekipu Krunoslava Beloga. Igra Varteksa nije bila ni približna onoj koja je Bumbare u zadnjih šest kola svrstala u tri najbolje ekipe MŽNL ČK-VŽ

84‘| 2-0 za Polet. Sakač je probio lijevu stranu,ubacio za Goričanca koji lobom vara istrčalog Drevena

75‘| Polet je prepustio loptu gostima, ali igrači Varteksa s njom ne uspijevaju ozbilnije ugroziti vratara Jambresa.

68
‘|Indolencija u zadnjem redu Varteksa pa se Zadravec sam okreče kraj dva braniča Varteksa i s deset metara propušta odvesti Polet do 2-0

67’| Fantastično je ubacio s desne strane Benjak, Jambres odlazi u prazno, a Radić sa 11 metara gađa par centimetara predaleko od domaćeg gola

61’|Gol, Polet vodi 1-0,strijelac je Antonio Zadravec. Ubačaj s desne strane, skok gubi Požgaj i sa 2 metra Zadravec gura loptu u mrežu Varteksa.

49’|Najbolja šansa za Varteks. Milak je opucao sa 35 metara, ali Jambres krajnjim naporima vadi loptu iz svojih rašlji

48’|I u drugi dio bolje ulazi Polet. Opasan udarac lijevo iskosa, ali Dreven lako brani

46’|Počinje drugo poluvrijeme. Pod samim poluvremenom mogli smo čuti povišene tonove iz gostujuće svlačionice. Trener Beli očito želi probuditi svoju ekipu koja nije pružila previše u prvom dijelu.

45’|Prvo poluvrijeme završilo je bez golova.

44’|Opasan glavomet u gostujućem 16-ercu, na kraju opasno pokraj gola puca domaći stoper Radiković.

40’| Udarac Šoštarića, Dreven opet siguran

38′|Slobodan udarac za Polet, kombinacija nekoliko dodavanja, Barat puca, Dreven lako brani.

34′|Duga akcija Poleta, opasno se spustio po desnoj strani Šoštarić,ali udarac slabijom lijevom nogom nije bio prijetnja za gol Drevena

30′|Benjak puca s 30 metara, ali Jambres dobro brani

29’|Serija kornera zaVarteks,a nakon trećegNeven Vukmaniz solidne prilike gađa visoko preko gola

28′|Varteks
se budi. Opasna loptaRadića, u zadnji tren domaći izbijaju ispred Puclinau korner

24|Svjedočimo pravoj uspavanki. Gosti bez ideje i lopte, a domaći samo bez ideje

12′|Domaći su bolje ušli u utakmicu dok Varteks ne uspijeva povezati linije.

10’| prvi korner za domaće. Udarac Marka Sakača gostujuća obrana skreće u korner

3’| Velika šansa za domaće. Grubo je pogriješio kapetan gostiju, dodao loptu kapetanu domaćina Nikoli Baratu, koji neometan s vrha 16-erca šalje loptu nebu pod oblake

17:00|Utakmica je počela. Početni udarac pripao je gostima koji u utakmicu ulaze bez po jednog bitnog igrača iz svake linije. Sokser ima kartone, a Vindiš i Kolarić su ozlijeđeni.

Ranije objavljeno

Poštovani čitatelji, dobrodošli na tekstualni prijenos uživo utakmice 25. kola MŽNL Čk-Vž između momčadi Poleta iz Svetog Martina na Muri i Varteksa iz Varaždina.

Utakmica se iznimno igra u Jurovcu jer se na igralištu Poleta odvijaju radovi da bi se zadovoljili visoki zahtjevi hrvatske nogometne reprezentacije koja će dio svojih priprema odraditi baš u Svetom Martinu na Muri.