Europska liga: Hajduk do remija u sudačkoj nadoknadi (VIDEO)

U prvoj utakmici drugog pretkola Europske lige CSMS Iasi i Hajduk su odigrali 2:2 (2:0).

Rumunji su u vodstvo došli u 19. minuti kada je pogrešku Ćosića iskoristio Piccioni koji je poslužio Cristeu kojem nije bilo teško matirati Stipicu. Samo četiri minute kasnije novi šok za Bile. Nižić je loše namještao zaleđe što je iskoristio asistent kod prvog gola Piccioni koji je sam izašao pred golmana Hajduka te je mirno realizirao veliku priliku.

Hajduk se vraća početkom drugog poluvremena preko Ohandze koji je na poluvremenu ušao u igru. Kamerunac je u 47. minuti mirno poentirao nakon akcije Vlašića i Tudora. Remi izabranicima Marijana Pušnika donosi debitant Said Ahmed Said koji je i četvrtoj minuti sudačke nadoknade pucao iz velike daljine, a golu je kumovala loša reakcija domaćeg vratara Grahovca.

Dodajmo da je kapetan Hajduka u večerašnjoj utakmici bio Nikola Vlašić čime je sa 18 godina 9 mjeseci i 10 dana postao najmlađi s tom počasti u povijesti kluba.

Od 21:00 sat po lokalnom odnosno 20:00 sati po hrvatskom vremenu Hajduk u sklopu drugog pretkola Europske lige u Rumunjskoj igra prvu službenu utakmicu u sezoni. Protivnik je CSMS Iasi.