Druga pobjeda Inter Zaprešića u nizu, Nesterovski ponovno strijelac

U 7. kolu MAXtv Prve lige Inter Zaprešić je kao gost pred malobrojnim gledateljima u Ulici pjesnika svladao Lokomotivu rezultatom 2:1 (1:1). Gosti su poveli već u 11. minuti kada je Nesterovski odlično reagirao glavom na ubačaj Čelikovića s lijeve strane terena. Makedoncu je ovo već 4. zgoditak u aktualnoj sezoni čime se izjednačio s Romanom Bezjakom na drugom mjestu ljestvice strijelaca.

Domaćini su izjednačili pred sam kraj prvog poluvremena, u 43. minuti, nakon što se udarac Josipa Ćorića odbio od jednog obrambenog igrača te je na taj način prevario golmana Posaveca.

Žuti su ponovno poveli u 57. minuti nakon šuta Ottochiana, a pri tome treba izdvojiti lošu reakciju Lokomotivinog pričuvnog golmana Filipovića koji je mijenjao večeras odsutnog Olivera Zeleniku.

Lokomotiva je završila utakmicu s desetoricom igrača nakon što je 82. minuti izravni crveni karton dobio Jerko Leko.

Inter je tako upisao drugu pobjedu u nizu kojom je barem privremeno sa 10 bodova skočio na 3. mjesto na ljestvici, a Lokomotiva je ostala na dosad osvojenih 7.

Sutra su na rasporedu dvije utakmice. Od 19 sati na Parku mladeži se sastaju RNK Split i Rijeka, a od 21 sat na Drosini snage će odmjeriti Istra 1961 i aktualni lider Dinamo.