Drama u Domu sportova – Futsal Dinamo u posljednjoj sekundi do velike pobjede

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su sinoć Futsal Dinamo i Square u dvorani 2 Doma Sportova. Square je došao do izjednačenja 10 sekundi prije kraja, da bi Plavi, u posljednjoj sekundi, zabili pogodak za konačnih 7:6.

Apsolutni junaci utakmice kod Dinama bili su Kristijan Grbeša i Davor Kanjuh. Prvi je zabio četiri pogotka i još je “isprovocirao” autogol Dubrovčana, dok je Kanjuh, uz tri asistencije, zabio odlučujući pogodak u samom finišu dvoboja.

Futsal Dinamo je kroz cijelu utakmicu imao prednost. Poveli su 2:0 brzim pogocima Grbeše, da bi Square u drugoj polovici poluvremena pritisnuo domaćine i došao do izjednačenja. Ipak, nekoliko sekundi pred kraj prvog dijela Grbeša poentira za 3:2.

Square početkom nastavka ponovno izjednačava preko Hrvoja Cvjetkovića, no Dinamo brzo odlazi na 5:3. Dubrovčani se ponovno vraćaju i tri minute prije kraja na semaforu je 5:5.

Tada utakmica ulazi u infarktnu završnicu. Grbeša minutu i pol prije kraja pogađa za 6:5 i veliko slavlje na tribinama, Square ubacuje golmana-igrača i deset sekundi prije kraja preko sjajnog Adriana Micevskog poentira za novo izjednačenje. Ipak, Dinamovci se, vođeni potporom s tribina, nisu predali i u posljednjoj sekundi Kanjuh poentira za erupciju oduševljenja i velika tri boda Futsal Dinama protiv jakog Squarea.

U ostalim utakmicama 5. kola Split Tommy je s 3:2 na domaćem terenu pobijedio Uspinjaču, Brod 035 s 5:3 Solin, Novo Vrijeme je u gostima dobilo posljednji Potpićan 98 Istru s 8:4, dok je aktualni prvak Nacional s 12:3 razbio Alumnus. Posljednju utakmicu 5. kola danas će odigrati Vrgorac i Osijek Kelme.