Dinamo pobijedio u Parku mladeži (VIDEO)

U posljednjoj utakmici 15. kola MAXtv Prve lige Dinamo je u Parku mladeži slavio protiv RNK Splita rezulatatom 1:0 (1:0) te je tako smanjio zaostatak za vodećom Rijekom na šest bodova manjka. Crveni su pak ostali na začelju prvenstvene ljestivice.

Plavi su tako upisali četvrtu uzastopnu gostujuću prvenstvenu pobjedu identičnim rezulatatom.

Jedini gol na susretu djelo je Petra Stojanovića u 17. minuti utakmice, ali veliki doprinos je lošom reakcijom dao i golman domaćih Tomislav Duka.

Loša vijest za trenera Peteva je ozljeda Soudanija koji je u prvom poluvremenu morao napustiti igru.

Na rasporedu su reprezentativne obveze pa se prvenstvo nastavlja za dva tjedna kada se u 16. kolu sastaju:

Inter-ZaprešićRNK Split
Dinamo Istra 1961
Cibalia Osijek
Slaven BelupoRijeka
Hajduk Lokomotiva

Tablice vam donosi SofaScore – rezultati uživo

U 17 sati na Parku mladeži počinje završni susret 15. kola MAXtv Prve lige. Posljednjeplasirani RNK Split dočekuje Dinamo koji će se pokušati vratiti na šest bodova zaostatka za vodećom Rijekom.

Domaćini danas prema najavama ne mogu računati na ozlijeđene Jakića, Jurendića, Okechukwua, Vidovića i Ivana Jukića dok je pod upitnikom nastup Ugrine. Dinamo je pak u Split otputovao bez Antolića, Sose, Kneževića, Goncala i Leškovića.

Vjekoslav Lokica i Ivajlo Petev su se odlučili susret započeti sa sljedećim igračima: