Copa America: Corona prekrasnim zgoditkom donio Meksiku vrh ljestvice (VIDEO)

Sinoćnjim susretima Meksika i Venezuele te Urugvaja i Jamajke okončano je natjecanje u skupini C.

Meksiko i Venezuela su već nakon drugog kola osigurali plasman među osam najboljih, a sinoćnji susret u Houstonu je odlučio tko će zauzeti prvo mjesto u skupini. Povela je Venezuela u 10. minuti preko Velaacute;zqueza, a bod Meksiko koji je zbog bolje gol razlike vrijedan prve pozicije na ljestvici odličnim pogotkom donosi Corona deset minuta prije isteka 90. minute. Meksikov niz bez poraza je tako produžen na 22 utakmice.

U utakmici za prestiž Urugvaj je u Santa Clari porazio Jamajku rezultatom 3:0. Strijelci su bili Hernandez u 21., Watson je postigao autogol u 66., a konačan rezultat u 88. minuti postavlja Corujo. Jamajka je tako natjecanja završila s tri poraza i gol razlikom 0:6.