Copa America: Brazil se lako obračunao s Haitijem (VIDEO)

U sinoć odigranim susretima 2. kola skupine B Cope Brazil je s čak 7:1 svladao Haiti dok su Ekvador i Peru odigrali neriješeno.

Brazil se u Orlandu na krilima Coutinha koji je postigao hat-trick lako obračunao s Haitijem. Veznjak Liverpoola je bio strijelac u 14., 29. i 92. minuti, a golove su još postigli Renato Augusto (35. i 86.), Gabriel (59.) i Lucas Lima (67.) dok je za Haiti počasni pogodak u 70. minuti zabio Marcelin. Jedina loša vijest za Selecao je žuti karton Casemira zbog kojeg će propustiti posljednje kolo razigravanja po skupinama. Haiti je ovim porazom izgubio šanse da bude među osam najboljih.

U Glendaleu je pak Ekvador uspio izvući remi protiv Perua koji je preko Cueve u 5. i Floresa u 13. minuti poveo već u ranoj fazi susreta. Međutim do kraja poluvremena rezultat smanjuje E. Valencia (39.), a u 48. minuti za konačni rezultat zabija Bolanos. U sudačkoj nadoknadi je zbog drugog žutog kartona isključen Ekvadorac Achilier.

Uoči posljednjeg kola u kojem se u nedjelju sastaju Brazil – Perui Ekvador – Haitisituacija ja na ljestvici je sljedeća: