Cibalia i Inter-Zaprešić remizirali u odličnoj utakmici (VIDEO)

Cibalia i Inter-Zaprešić su u trećem kolu MAXtv Prve lige u golijadi odigrali 3:3 (2:2). Domaćini su igrali sa crnim florom oko ruke u znak sjećanja za jučer preminulog navijača Stjepana Vojnića, stručni stožer na čelu sa Stankom Mršićem je nosio majice s njegovim likom, a Ultrasi se do 19. minute njemu u čast nisu oglašavali.

Susret je otvoren ranim zgoditkom i to gostiju koji su poentirali nakon prekida u 7. minuti preko bivšeg igrača Cibalije Jakova Filipovića. Domaćini do preokreta dolaze zgodicima bivšeg igrača Intera Ugrine u 13. i Baše u 34. minuti, a prvo poluvrijeme zatvara Brlečić golom u 41. minuti nakon još jednog prekida.

Drugo poluvrijeme bolje otvara Inter kojeg ponovno u vodstvo dovodi još jedan bivši igrač vinkovačkog kluba Jakov Puljić u 55. minuti. Za sva tri gola gostiju asistirao je isti igrač, Ivan Čeliković.

Bod Cibaliji u 85. minuti nakon odlično izvedenog slobodnog udarca donosi kapetan Frane Vitaić koji je efektno pogodio i u prošlom kolu na gostovanju u Koprivnici.

Spomenimo i da je sudac Frković pokazao čak 10 žutih kartona, 4 domaćinima i 6 gostima. Kolo će se zaključiti sutra susretima Istre 1961 i Lokomotive te Osijeka i Rijeke koji počinju u 19:00 sati, a RNK Split i Hajduk će snage odmjeriti od 21:00 sat.

Od 19:00 sati u Vinkovcima počinje jedini susret današnjeg programa 3. kola MAXtv Prve lige između Cibalije i Inter-Zaprešića. Obje momčadi su u prva dva kola upisale poraze. Vinkovčani uz dobar otpor protiv Hajduka i Slaven Belupa, a Diva iz predgrađa su svladali Farmaceuti i Osijek.