Slavlje Hoffenheima pogocima Kramarića (VIDEO)

Hoffenheim je danas slavio protiv Nürnberga rezultatom 2:1 u susretu 25. kola Bundeslige. Oba pogotka za domaću je momčad postigao hrvatski napadač Andrej Kramarić.

Hoffenheim lovi mjesta koja vode u Europu. Na Rhein-Neckar Arenu danas im je stigla posljednjeplasirana momčad lige, Nürnberg, te su se očekivala tri boda domaće momčadi u toj borbi.

Hoffenheim je nakon prvih 45 minuta imao minimalnu prednost od 1:0. U 25. minuti iz kaznenog udarca domaće u vodstvo dovodi Andrej Kramarić. Prethodno je hrvatski napadač uputio udarac, Erras je igrao rukom, a sudac Dingert pokazao je na bijelu točku.

Ipak, nakon 15 minuta igre u drugom dijelu gosti stižu do poravnanja. Hanno Behrens na asistenciju Ishaka u 61. minuti zabija za 1:1.

Ipak, Hoffenheim do tri boda stiže zgoditkom u 78. minuti. Ubačaj s lijeve strane nije uspjela očistiti obrana gostiju, lopta dolazi do Kramarića koji je leđima okrenut golu protivnika, no onda vrlo lijepo petom loptu šalje u mrežu.

Naš napadač na kontu sada ima 12 zgoditaka u Bundesligi, te uz njih i dvije asistencije. Hoffenheim se ovom pobjedom popeo na osmu poziciju, ima 37 bodova iz 25 kola.