Sjajan pogodak Rebića za novu pobjedu Kovačeva Frankfurta (VIDEO)

eintracht.de

U susretu osmog kola Bundeslige momčad Eintracht Frankfurta, kojeg vodi naš Niko Kovač, svladala je Hannover rezultatom 1-2, te upisala četvrtu prvenstvenu pobjedu.

Eintracht je poveo u 10. minuti pogotkom Hallera, no domaći su krajem prvog dijela poravnali rezultat pogotkom stopera Salifi Sanea. Kovačeva momčad do tri boda je stigla u 90. minuti. Vratar gostiju Hradecky poslao je dugu loptu na Hallera, koji ju je primiro za Antu Rebića, a hrvatski napadač sjajno pogađa za tri boda svoje momčadi.

Rebiću je to treći pogodak ove sezone, a sva tri je postigao u posljednje tri utakmice.

Eintrachtu je ovo pak četvrta ligaška pobjeda u sezoni, te se nalaze na šestoj poziciji s 13 osvojenih bodova. Sljedećeg im vikenda u goste dolazi prvoplasirana (i neporažena) Borussia Dortmund.